konik
Všechny recenze najdete na stránkách www.modrykonik.cz 
 
Vaše zkušenosti s plenami Bobánek
 
O látkování se aktuálně hodně píše a v kruhu přátel máte určitě alespoň jednu kámošku, která se chlubí, jak je látkování skvělé. Ale jak na to? Bojíte se, že látkování nezvládnete? S plenkami, které budete testovat to opravdu zvládne každá maminka i tatínek. Na testování vám zašleme plenky Bobánek. Mají nejjednodušší typ látkování připomínající svým použitím jednorázové plenky, avšak se všemi výhodami plenek látkových. 

Krása látkování spočíva v tom, že vše lze jednoduše vyprat a používat stále dokola, aniž by se vytvářel pevný odpad. Navíc finanční úspora proti jednorázovým plenám je značná. Moderní materiály poskytují maximální komfort miminkům i jejich maminkám. Můžete si sami vybrat, jestli dáte přednost přírodnímu bambusu nebo rychleschnoucímu praktickému fleecu. 

A protože víme, jak je látkování populární, maminkám jsme na testování zaslali krásný velký balíček, aby vám napsaly názor hned na více druhů! 

Co se testovalo?

1. AIO plenka extra savá

Jedinečná svého druhu na trhu! Unikátní látková plena, která je nejvíce podobná plence jednorázové. Žádná manipulace navíc, snadná údržba a velmi jednoduché použití. Vhodná hlavně pro maminky, které nechtějí mít s látkovými plenkami skoro žádnou práci, ale líbí se jim výhody látkových plen. Žádné skládání, žádné připínání a zastrkování vkládacích plen, žádné dvojité zapínání, žádné hledání vkládacích plen v pračce, žádné kolíčkování a žádné skvrny. Prostě dokonalá látková plenka. Navíc miminku dělá malý zadeček v porovnání s ostatními systémy látkových plenek. Vnitřní materiál je rychleschnoucí a navíc skvěle odvádí vlhkost od pokožky. Vnější materiál je navíc dostatečně prodyšný, aby pokožka miminka mohla dýchat.

2. Kalhotková plena tmavý fleece

Jedinečná kalhotková plena s tmavým fleecem uvnitř. Proč zrovna tento materiál? Jeho výhody jsou jasné: je velmi praktický, rychleschnoucí, skvěle odvádí vlhkost od pokožky, takže předchází vzniku opruzenin a nejsou na něm vidět žádné skvrny. Proč kalhotková plena? Savostí je kalhotková plena jednička mezi látkovými plenkami. Vhodná je i na delší procházky nebo na noc. Používá se spolu se svrchními kalhotkami.

3. Kalhotková plena bambus

Máte raději přírodní materiál? Umělé materiály nejsou pro vaše miminko vhodné? Tak i pro vás máme skvělé řešení! Kalhotková bambusová plena. Úžasně měkoučká a vhodná pro všechny citlivé zadečky. Zároveň i velmi savá a prodyšná. Používá se spolu se svrchními kalhotkami.

4. Kapsová AIO plena

Klasika mezi látkovými plenami. Její výhoda je jasná: je jednoduchá na použití a savost si můžete určit sama pomocí vkládacích plen, které jednoduše vkládáte do kapsy. Klasika, která by neměla chybět v žádné látkové výbavičce.

5. Svrchní kalhotky

Univerzální kalhotky, které jistě znají i Vaše maminky nebo babičky. Nyní jsou ovšem z mnohem lepšího materiálu než dřív. Jsou jednovelikostní a pokožka miminka v nich může krásně dýchat. Jsou vhodné na naše kalhotkové pleny, ale i na vkládací pleny, vícevrstvé pleny nebo bavlněné čtvercové pleny, kterých možná máte doma plnou skříň a nevíte, co s nimi ?

6. Bambusové separační pleny

K čemu se používají? Hlavní jejich funkce je k zachycení stolice, čímž velmi usnadní práci s látkovými plenkami. Po použití se jednoduše vyhodí. Jsou stoprocentně rozložitelné, krásně jemné, a hlavně bez chemie. Dají se používat i místo vlhčených ubrousků na otíraní zadečku.

---

Více se o látkových plenkách Bobánek dozvíte na: www.bobanek.euwww.bobanek.euwww.bobanek.eu

Seznam recenzí plenek Bobánek - Modrý koník